Hea koostööpartner!

Kutsume Sind meeleolukale merereisile meie naabrite juurde. Kutse koos täpsemate tingimustega on Sulle edastatud Sinu konktaktisiku poolt Tallinna Sadama grupist. Vali omale meelepärane reis algusega Tallinnast Eckerö Line, Tallinki või Viking Line laeval  Sulle sobival ajal  ja tee broneering vahemikus 01.12.2021 kuni 30.06.2022.  Tallinna Sadam, TS Laevad ja TS Shipping soovivad Sulle meeldivat merereisi!

Reisi broneerimine

Reisi broneerimiseks, palun sisesta oma soov SIIN või saada e-mail [email protected], kus annad teada kinkekaardi nr, reisijate nimed, sünniajad, reisi kuupäevad ja kellaajad, laeva ja laevafirma, oma e-mail ning telefoninumbri.

Palun arvesta, et broneeringu kinnitamiseks võib kuluda aega. Edasta oma soov vähemalt 1 nädal enne reisi toimumist.

NB! Pakkumine on vaid Tallinna Sadama grupi koostööpartneritele, kes on saanud vastava kinkekaardi.

Info

Küsimuste korral palun pöördu [email protected], tel 631 8002

Tallinna Sadam edastab Sinu soovi laevafirmale. Vajadusel võtab laevafirma Sinuga ühendust reisiga seotud detailide täpsustamiseks.

Kinkekaarti saab kasutada ühe laevafirma kaudu reisides ja ühekordselt. Broneeringust üle jäävat osa kinkekaardi maksumusest ei saa kasutada järgmise broneeringu tegemiseks. Kinkekaardi summat ületavate teenuste eest tuleb tasuda laevafirmale.

Palume kindlasti kinkekaardi sadamasse kaasa võtta ja enne reisile asumist esitada check-inis.