Värbamisel  ja edutamisel  lähtume töötaja väärtustest, kogemustest ja kompetentsidest  välistades diskrimineerimise soo, vanuse, rahvuse jms põhjal.

Ärisuunajuht

Meie kommertsdivisjon ootab oma tiimi ÄRISUUNAJUHTI, kelle peamine vastutusala on Tallinna Sadama puist- ja segalasti, Ro- Ro ning konteinerite valdkonna arendamine ja kliendisuhete haldamine.

Pakume Sulle ainulaadseid väljakutseid Eesti logistika valdkonna edendamisel ning võimalust panustada Eesti kui mereriigi konkurentsivõime arendamisse. Sul on võimalus töötada oma ala professionaalidega, et arendada ekspordi ja transiidivaldkonda ning tuua Eestisse välisinvesteeringuid. Meie väärtustele vastavalt oleme uuendusmeelsed ja tihti pioneerid uute ärilahenduste ja tehnoloogiate kasutuselevõtul. Lisaks tasule ootab Sind rida muid hüvesid (sh talvepuhkus, sportimise soodustus, ühisüritused) sõbralikud inimesed ning erialane areng ja koolitused.

Lisainfo ja kandideerimine CV Online´i portaalis kuni 28.11.2021.

 

Ehituse projektijuht

Ootame Tallinna infrastruktuuri osakonda EHITUSE PROJEKTIJUHTI, kes vastutab Tallinna Vanasadama ja Paldiski sadama ehitusprojektide elluviimise eest.

Tallinna Sadamale kuuluv infrastruktuur, mille hooldamise ja arendamisega tegeleme, on mitmekesine ja eriotstarbeline alustades kaidest ja akvatooriumitest lõpetades terminali hoonete ja avatava sillaga. Sinu igapäevaste tööde hulka kuuluvad projekteerimis- ja ehitustööde tellimine, hangete läbiviimine ning Tallinna Sadama esindamine nende projektide elluviimises. Sa osaled aktiivselt Vanasadama ja Paldiski sadama arenguplaanide koostamises ning panustad Tallinna uue mereäärse linnasüdame arendamisse.

Kandideeri siin>>>