11 aastat Vanasadama Jahisadamat

Tallinna Sadam tähistab täna 21. mail Vanasadama Jahisadama 11. sünnipäeva. Alanud 11. hooajal kaunistab Vanasadama Jahisadamat uhiuus pöördavatav sild, mis arvestab nii jalakäijate kui laevaliiklusega.

Tallinna Sadama Jahisadama ülema Frank Oliver Sari sõnul muudab alanud hooaja eriliseks üle Admiraliteedi kanali kulgev jalakäijate sild, mis ühendab A ja D terminale. “Uus sild on pöördavatav võimaldamaks mugavat liikumist nii jalakäijatele kui ka arvestab  väikelaevnike vajadustega. „Uuest sillast saab kahtlemata tõmbenumber  Vanasadama piirkonnas liikuvatele inimestele, aga oleme silla rajamisel arvestanud ka väikelaevnikega ning tagame neile sujuva sisse- ja väljasõidu jahisadamasse.“

Vanasadama Jahisadama üheks prioriteediks on klientidele parima teenuse pakkumine. “Parendame klientide tagasiside põhjal jahisadama teenuste kvaliteeti igal aastal. Alanud hooaja alguseks oleme näiteks lisanud täiendavad Wifi postid osadele ujuvkaidele kiirema internetiühenduse tagamiseks. Lisaks oleme teinud duširuume mugavamaks ning lisanud jahisadama alale biojäätmete prügikasti. Paigaldasime Jahisadama alale ka infotahvli, et uuel külastajal oleks lihtne aru saada, kus midagi asub,“ lisas Sari.

Vanasadama Jahisadamas on 110 ujuvkai kohta väikelaevadele. Oma soodsa asukoha tõttu on Vanasadama Jahisadam kaitstud tuulte ja lainetuse eest ning kõik tarvilik on merd mööda saabuvale külalisele kohe käe-jala juures. Vanasadama Jahisadamas avati 2010.

 

Vaata lisaks