Alanud on konkurss Tallinna Sadama kolmanda juhatuse liikme leidmiseks

Tallinna Sadama juhatuse esimehe Valdo Kalmu sõnul oodatakse sobilikult kandidaadilt kõrgharidust, transiidi- või logistikavaldkonna tundmist ja rahvusvahelist B2B müügikogemust. „Lisaks vähemalt viieaastasele juhtivale müügitöö kogemusele, ootame kandidaadilt ka väga head läbirääkimisoskust, strateegilist mõtlemist, head analüüsivõimet, proaktiivset tegutsemist ning head eesti, inglise ja vene keele oskust,“ kirjeldas Kalm.

Omalt poolt pakub AS Tallinna Sadam väljakutset töötada juhtival ametikohal Eesti ühes suurimas transpordi- ja logistikaettevõttes ning professionaalset meeskonda ja tööd toetavaid tingimusi.

 

Tallinna Sadama juhatuse liikme konkursi viib läbi ja sobivate kandidaatidega võtab ühendust personaliotsingufirma Amrop/Executive Search Baltics OÜ. Kandideerimiseks palume saata sooviavaldus ja CV märgusõnaga „Juhatuse liige“ aadressile [email protected] hiljemalt 1. juuniks.

 

Kõigi konkursil osalejate konfidentsiaalsus tagatakse.

 


AS Tallinna Sadam on Eesti Vabariigi omanduses olev ettevõte, mille strateegiliseks eesmärgiks on Eesti kui mereriigi konkurentsivõime arendamine. Tallinna Sadamal on praegu kaks juhatuse liiget: Valdo Kalm ja Marko Raid. Kontsernis töötab üle 300 inimese ja 2015. aasta käive oli üle 94 miljoni euro.

Vaata lisaks