Alanud on konkurss Tallinna Sadama uue juhatuse esimehe leidmiseks

ASi Tallinna Sadam nõukogu on välja kuulutanud ettevõtte uue juhatuse esimehe konkursi, mille viib läbi  personaliotsingufirma Amrop/Executive Search Baltics OÜ.

Tallinna Sadama nõukogu esimehe Remo Holsmeri sõnul eeldatakse kandideerijatelt muuhulgas laitmatut ärialast reputatsiooni. „Lisaks transiidi- ja logistikavaldkonna tundmisele, võimele orienteeruda Eesti riigi kui ettevõtte omaniku juhtimisstruktuurides ning tippjuhi töökogemusele, peab sobilikul kandidaadil olema ka laitmatu äriline taust, sest tuleb läbida julgeolekukontroll,“ kirjeldas Holsmer. 

„Lisaks ootame sobilikult kandidaadilt vastavat kõrgharidust, strateegilist mõtlemist, kõrget pingetaluvust, head analüüsivõimet ning soovitavalt eesti, inglise ja vene keele valdamist,“ lisas Holsmer.

 

Konkursi viib läbi ja sobivate kandidaatidega võtab ühendust personaliotsingufirma Amrop/Executive Search Baltics OÜ. Kandideerimiseks tuleb saata sooviavaldus ja elulookirjeldus (CV) märgusõnaga „TS juhatuse esimees“ aadressile [email protected]. Lisainfot annab Ott Karolin telefonil 6408700.

 

Kõigi konkursil osalejate konfidentsiaalsus tagatakse. 


AS Tallinna Sadam on Eesti Vabariigi omanduses olev ettevõte, mille strateegiliseks eesmärgiks on Eesti kui mereriigi konkurentsivõime arendamine. Tallinna Sadama tegevused jagunevad peamiselt järgmiste valdkondade vahel: kaup ja selle käitlemisega seotud tegevused; reisijad ja nende teenindamisega seotud tegevused; kinnisvaraarendus; laevandus; energeetika. Ettevõttes töötab üle 300 inimese ja 2015. aasta prognoositav käive on ca 100 miljonit eurot.

Vaata lisaks