D-terminali kaudu reisivad inimesed saavad sellest nädalast koroonaviiruse antigeeni teste teha Confido testimispunktis

Alates  16. märtsist avab Confido uue koroonaviiruse testimispunkti Tallinna Sadama D-terminalis ning lihtsustab seeläbi reisimiseks vajalike tõendite hankimist neil inimestel, kellel hetkel on lubatud Soome reisida, kuid kellelt nõutakse enne pardale minekut negatiivse testi tõendit.

Kohapeal on reisijatel võimalik teha koroonaviiruse antigeeni test, mille tulemuse saamiseks tuleb enne laevale minekut varuda vähemalt poolt tundi ning vajalik on eelnev aja broneerimine. Ohutuse tagamiseks on lisaks distantsi hoidmisele kohustuslik ka isikukaitsevahendite kasutamine.

Sadamas saab teha koroonaviiruse antigeeni teste, mida aktsepteerivad riiki sisenemisel nii Soome kui Rootsi. Antigeeni test võetakse vatipulga abil ninaneelust ning selle tulemus näitab koroonaviirusele omaste valkude olemasolu proovis ehk seda, kas inimene on nakkusohtlik või mitte. Testi tulemused koos reisiks vajaliku sertifikaadiga saab kätte kiiresti – vaid 30 minuti jooksul.

Uus koroonaviiruse antigeeni testimispunkt on avatud ka neile, kes ei ole reisile minemas, kuid kindlasti on vajalik ka sellisel juhul testi aeg ette broneerida.

Tallinna Sadama D-terminali testimispunktis testimiseks saab aja broneerida https://www.confido.ee/koroonaviiruse-testimine/koroonaviiruse-antigeeni-test-tallinna-sadama-d-terminallis/

Testimispunkt on märtsi- ja aprillikuus avatud iga päev järgnevatel kellaaegadel: E-R 06:00-21:00, L 06:00-18:00, P 09:00-21:00. Test maksab 49 eurot.

 

Vaata lisaks