D-terminali rekonstrueerimine toob kaasa muudatusi reisijate liikumises. Vaata skeeme!

Alanud on D-terminali rekonstrueerimine ja laiendamine. Seoses ehitustöödega muutuvad terminalis reisijate liikumisskeemid. D-terminalis teenindatakse laevafirma Tallink reisijaid.

Terminali ehitustööd toimuvad etapiviisiliselt ning ehitustööde tarbeks suletakse osa terminalist. Ajutiselt muutub nii reisijate laevalemineku kui Tallinnasse saabujate teekond. Vabandame ajutiste ebamugavuste pärast ning palume reisijatel tähelepanelikult jälgida terminali paigaldatud suunavaid viitasid ja varuda tavapärasest rohkem aega.

Uuenevas D-terminalis saavad olema mugavad ja avarad ootealad reisijatele, kuhu on lisatud märkimisväärselt uusi istumisvõimalusi. Terminalis saab olema rohkem ruumi ka kohvikutele ja kaubandusele. Uute võimalustena lisanduvad lasteala ning nõudlikematele reisijatele eraldi lounge. Kavandatud ehitustööde raames suureneb hoone pindala senise 7000 ruutmeetri pealt üle 16 000 ruutmeetrini. Terminali laiendusega otstarbe kaotavad galeriid lammutatakse ning uue funktsionaalsuse ja arhitektuurse kontseptsiooniga terminalis ehitatakse välja kaasaegsed tehnosüsteemid, ruumid ja fassaadid.  D-terminali ehitus- ja laiendustöid teostab AS Nordecon

Uuenenud  D-terminal valmib 2020. aasta suvel.

Vaata pilte, milline hakkab välja nägema uuenenud terminal >>


Vaata D-terminali ehitusaegseid korruseplaane ja tutvu muutunud liikumisskeemidega:

Vaata lisaks