Kino, teater ja muusika käisid Saaremaa sadamas

2. augustil leidis Saaremaa Merenädala raames Saaremaa sadamas aset meeleolukas kogupereõhtu "Kino/teater/muusika Saaremaa sadamas".

Meelelahutust, mänge ja tegevusi jagus kõigile kohaletulnutele. Publik sai nautida nii teatrietendust kui Mustjala kohaliku folkloorirühma "Sõluk" etteastet. Üheskoos lauldi armastatumaid Eesti laule ning mängiti lõbusaid maarahva mänge. Noorematele külalistele pakkus põnevust Kinobussi poolt üles seatud animafilmi töötuba, kus kõigil soovijatel oli võimalik meisterdada oma multifilm, mida hiljem üheskoos ka suurelt ekraanilt vaadati.

Populaarseks osutus vabaõhu-autokino, kus nii autoga kui autota pealtvaatajatele tuli ettekandmisele tummfilm „Noored Kotkad“ rokkbänd Kosmikud elava muusika taustal. Õhtu lõpetas öökino, kus julgematele filmigurmaanidele linastus ööpimeduses õudusfilm "Külmaamps".

Ürituselt käis läbi umbes 400-500 külalist, mis näitab, et huvi Saaremaa sadama vastu on suur. Seega jääb üle loota, et seesugused ettevõtmised saavad sadamas heaks traditsiooniks ka edaspidi.

Fotojäädvustusi meeleolukast õhtust saab vaadata SIIT >>

Vaata lisaks