Kruiisireisijad hindasid Tallinna Peterburi järel atraktiivseimaks kruiisisihtkohaks Läänemere regioonis

Maailma suurima kruiisireisijate online keskkonna CruiseCritic hinnangute   kohaselt on Läänemere regiooni kõige hinnatumad sihtkohad järjestuses: 1. Peterburg, 2.Tallinn, 3. Stockholm, 4.Oslo, 5.Kopenhaagen.

Tallinna Sadama turundus- ja kommunikatsioonijuhi Sirle Arro sõnul on kõige parem tunnustus nii Tallinna Sadamale kui ka Tallinna linnale just kruiisireisijate tagasiside. „Tallinna külastuse teevad kruiisireisijatele meeldivaks nii meie imeilus vanalinn, õdusad kohvikud ja disainipoed, suurepärased giidid ja sõbralikud inimesed, aga muuhulgas hinnatakse ka sadamat.  Kruiisireisijate positiivne tagaside ja Tallinna atraktiivsus annab meile kindlustunnet, et Tallinna Sadama viimastel aastatel tehtud investeeringud kruiisilaevade vastuvõtmiseks ja kruiisireisijate teenindamiseks on olnud vajalikud,“ lisas Arro.

Tallinna külastust hindasid 574 inimest ja andsid hinnanguks 4,4.

Nominatsioonid määrati  maailma erinevate kruiisipiirkondade lõikes perioodil 01.08.2015-31.07.2016  veebikeskkonnas   www.cruisecritic.com  ligi 160 000 kruiisireisijate poolt antud hinnangute alusel, mis põhinesid  500 kruiisilaeva ja üle  300 maailma sadama külastusel. Cruisecritics on maailma suurim online keskond, kus kruiisireisijad jagavad omavahel  muljeid ja soovitusi.

 

Täpsemalt saab tutvuda uudisega:  

www.cruisecritic.com/about-us/press-releases/115/

Läänemere hinnatuimad kruiisisihtkohad on toodud:

http://www.cruisecritic.com/memberreviews/destination-awards/baltic/

 Kruiisireisijate hinnangud Tallinna külastusele:

http://www.cruisecritic.com/memberreviews/ports/tallinn-cruises/

Vaata lisaks