Kultuuriministeeriumi tunnustus Tallinna Sadamale

Kultuuriminister Rein Lang tunnustas 03. veebruaril ettevõtteid, kes on pikaajaliselt toetanud Eesti kultuuri ning andis tänuüritusel üle ka kolm eritiitlit Aasta kultuurisõber 2011, mis läksid Nordea Pank Eestile, Nordic Hotels OÜ-le ja eraisikuna ettevõtja Enn Kunilale. Kultuuriministri tänukirja kultuuri toetamise eest pälvist teiste seas ka Tallinna Sadam!

Kultuuriminister Rein Langi sõnul on kõik ettevõtted ühtmoodi olulised, sõltumata sellest, kui palju või mil viisil nad on kultuuri mitmekesistamisse panustanud. Samaväärselt olulised on nii suurürituste toetajad kui ka need, kes aidanud väikest külaseltsi või rahvamaja.

„Kõik need ettevõtted, keda täname, on esitanud kultuuriasutused ise, teie kõigi tuge tajutakse ja hinnatakse ning Kultuuriministeerium tahab sellest üritusest kujundada traditsiooni, mille eesmärk on pöörata avalikkuses senisest suuremat rõhku kultuurivaldkonna toetajatele,“ märkis minister Lang. 

Esmakordselt toimunud tänuvastuvõtule oli kutsutud 110 ettevõtet, kes kõik said kultuuriminister Rein Langilt aukirja, nende seas oli nii suurettevõtteid kui ka väiksemaid organisatsioone. Üritus toimus Nukuteatris.

Vaata lisaks