Liikluskorralduse muudatused Jõe, Lootsi ja Ahtri tänaval seoses Reidi tee ehitusega

Alates 3. juunist on suletud Jõe tn ja Lootsi tn Ahtri ristmiku poolsed otsad. Jõe ning Lootsi tänavalt ei ole võimalik sõita Ahtri ristmikule ning Ahtri ristmikult ei ole võimalik sõita Lootsi ega Jõe tänavale.

Liiklejatele, kes sõidavad Mere puiesteelt Tuukri tänavale või Tuukri tänavalt Mere puiesteele, ei ole muudatusi. Nimetatud suundadel piiranguid peale liikluskiiruse ei ole, kuid ohutuks liiklemiseks tuleb järgida ajutisi liiklusmärke, ajutisi jalakäijate ülekäike ning ehitustehnika liikumist.

Liiklejad, kes tahavad saada Linnahalli juurest Jõe/ Narva mnt /Pronksi tänava ristmikule, peavad liikuma marsruudil Viru ring – Hobujaama tänav – Jõe tänav /Narva mnt/Pronksi tänav. Liiklejad, kes soovivad Linnahalli juurest saada reisijate D-terminali, peavad tegema peale Ahtri ristmikku vasakpöörde Lootsi põiktänavale.

Liiklejad, kes soovivad reisijate D-terminalist sõita Mere puiesteele, peavad sõitma vastavalt hetkel kehtivale korrale ning Lootsi põiktänavalt tegema parempöörde. Liiklejad, kes soovivad reisijate D-terminalist sõita Narva maanteele, peavad sõitma kas Lootsi põiktänavale, sealt tegema vasakpöörde ning edasi Petrooleumi/Tuukri tänava ristmikult tegema parempöörde Narva maantee suunas. Samuti on võimalik sõita sadama territooriumilt D-terminali car check-in alale ning sealt teha parempööre Petrooleumi tänavale. Liiklejad, kes soovivad saada Tartu mnt, Liivalaia või Juhkentali tänavalt sadamasse, peavad kasutama Raua tänava ja Narva maantee ristmikku ja sõitma Petrooleumi tänavale.

Samuti soovitame kõigil väljastpoolt kesklinna sadama suunas liiklejatel järgida eelsuunavaid märke.


Kuidas pääseb sadamasse ja sadamast välja?

Vaata ka täpsemaid piirkonna liikluskorralduse skeeme:

Vaata lisaks