Mandri- ja suursaarte vahelisi parvlaevapileteid saab osta mobiiliäpi Praamid.ee kaudu

1. oktoobrist mandri-ja suursaarte vahelise parvlaevaliikluse korraldamise üle võtnud TS Laevad OÜ on välja töötanud mobiiliäpi Praamid.ee, mis annab võimaluse kiirelt ja mugavalt plaanida reisi Virtsu-Kuivastu ja Rohuküla-Heltermaa liinil. Mobiilirakenduse kaudu saab pileteid osta ja muuta, vaadata parvlaevade graafikuid ja hallata oma kontot.

Praamid.ee äpis saab pileti eest maksta krediitkaardi või mobiilimaksega või pangalingi kaudu. Lepingulistel äriklientidel on võimalik piletite eest tasuda ka kliendikonto arvelt. Eduka ostu sooritamise eelduseks on püsiv andmeside ühendus.

 

Enda tuvastamiseks saab Praamid.ee mobiilirakenduses kasutada nii mobiil-ID-d, Facebooki kui ka Google’i kontot. Luues endale rakenduses kasutajakonto, salvestatakse sinna ostetud piletid ja ostuajalugu. Piletite ostmise teeb kiiremaks ja mugavamaks see, kui salvestada oma kontol enda sõidukite ja soodustusi saavate pereliikmete andmed.

 

Praamid.ee äpiga ostetud pileteid pole tarvis välja printida, vajadusel saab pileti QR-koodi skaneerida ka nutiseadme ekraanilt.

 

Praamid.ee mobiiliäpp on tänapäevane responsive web tüüpi rakendus, mis tähendab seda, et mobiilirakenduses avaneb sisuliselt sama vaade, mis Praamid.ee veebilehel.

 

Praamid.ee mobiiliäpp valmis TS Laevade, Tallinna Sadama ja Nortali koostöös.


Lae alla: Rakendus on tasuta saadaval nii Android’i kui ka iOS’i jaoks.

Vaata lisaks