Noored Kooli koostööpartner Tallinna Sadam kutsub noori tunniandmiskoolitusele

Programmi Noored Kooli koostööpartnerina kutsub Tallinna Sadam 10. veebruaril ja 3. märtsil õpetajaametist huvitatuid tunniandmiskoolitusele Tallinna Sadama peahoonesse aadressil Sadama 25. Lisaks toimub 16. veebruaril sadamas ka Noored Kooli infoõhtu. Sündmused on osa Noored Kooli 10. lennu värbamisprotsessist.

Tallinna Sadama turundus-ja kommunikatsiooniosakonna juhataja Sirle Arro sõnul toetab Tallinna Sadam programmi Noored Kooli, sest peab noorte hariduse edendamist oluliseks. “Juba kümnendat aastat vältava programmi toetamisega soovime kaasa aidata eesmärgile tuua võimekaid inimesi haridusse mitte pedagoogiliselt erialalt, kes töötavad selle nimel, et igal lapsel Eestis oleks võimalik saada väga hea haridus. Lisaks rahalisele panusele panime seekord õla alla ka koolitusruumide pakkumisega,“ lisas Arro.

Noored Kooli programmis osalejad töötavad kahe aasta jooksul koolis õpetajana ja läbivad paralleelselt intensiivse ettevalmistuskoolituse, mis toetab nende kasvamist heaks juhiks ja õpetajaks. Pärast programmi on osalejatel vaba valik, kas ja kuidas nad soovivad jätkata oma karjääri hariduses või soovivad jääda haridusega seotuks muudes valdkondades töötades.  

Täna on Noored Kooli programmil 88 vilistlast, kellest 80% töötab endiselt koolis ja 60% on haridusega seotud ehk panustavad haridusse teistes valdkondades töötades.

Värbamine Noored Kooli 10. lendu toimub perioodil 25.01- 13.03.2016.

Tallinnas ja Tartus toimuvad mitmed erinevad üritused, kuhu saab registreerida SIIN >>

Vaata lisaks