Nutirakendus tutvustab Tallinna sadamasse saabuvaid laevu

AS-i Tallinna Sadam tellimusel valmis nutitelefonidele mõeldud “Laevad sadamas” rakendus, mis kuvab reaalajas infot nii liinilaevade graafikutest kui ka Vanasadamasse saabuvate ja sealt lahkuvate kruiisilaevade kohta.

Rakendus kuvab laevade kohta infot viies kategoorias. Ühes jaotuses on kõik konkreetsel päeval Tallinna saabuvad ja siit väljuvad liini- ja kruiisireisid. Teine jaotus kuvab kõiki hooaja jooksul sadamasse saabuvaid ja sadamast väljuvaid kruiisilaevu. Lisaks on eraldi võimalik vaadata liinireiside graafikuid Helsingi, Stockholmi ja Peterburi suundadel.
 
“Ennekõike on rakendus mõeldud abivahendina kruiisilaevu ja –reisijaid teenindavatele ettevõtetele ja inimestele,” lausus Tallinna Sadama turundus- ja kommunikatsioonijuht Sirle Arro. “Kuid loomulikult on tasuta allalaetav rakendus mõeldud ka kõigile teistele inimestele, kellel on huvi Vanasadamas olevate laevade vastu.”
 
Kõikide laevade puhul kuvab rakendus nende saabumis- ja väljumisaja ning laeva valides kõrvuti nimega veel aluse maksimaalse reisijatearvu, pikkuse, kaikoha ning operaatori nime. Kaikohta on võimalik vaadata ka rakenduses sisalduval kaardil.
 
Iga laeva puhul saab rakenduse kasutaja seada endale ka saabumise või väljumise meeldetuletuse.
 
Rakendus on allalaetav Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefonidele, otsides rakendustepoest märksõnaga “Laevad sadamas”. Apple iOS operatsioonisüsteemide nutiseadmetele saab rakendus “Laevad” allalaetavaks lähipäevade jooksul.
 
Rakenduse tootis AS-i Tallinna Sadama tellimusel tarkvaraarendusfirma Finestmedia. Rakendus on kolmes keeles – lisaks eesti keelele on olemas ka vene- ja inglisekeelne versioon.

 


Lisainfo: Triin Rum, AS-i Tallinna Sadam turundusspetsialist, tel. 631 8077, e-mail: [email protected]

 

Vaata lisaks