Paldiski-Kapellskäri liinil alustas reisilaev Isabelle

Tallink Grupp suunas alates pühapäevast, 7. juunist kriisieelsel ajal Riia-Stockholmi liinil opereerinud reisilaeva Isabelle selle suve lõpuni Paldiski-Kapellskäri liinile.

Praegu opereerib ainsal Eesti ja Rootsi vahelisel liinil laev Regal Star, tagamaks kaubavedude jätkumise kahe riigi vahel. Regal Star võttis erandkorras eriolukorra ajal ning võtab praegu pardale ka sõidukiga reisijaid, pakkumaks hädavajalikku transpordiühendust neile, kellel on ka pandeemiaolukorras olnud vaja vältimatutel põhjustel kahe riigi vahel reisida.

Viimaste nädalate jooksul on kaubaveo nõudlus suurenenud ning selleks, et kõigile reisijatele ja kaubavedajatele oleks võimalik tagada piisavalt ruumi distantsinõuetele vastavalt, otsustas ettevõte lisada Paldiski-Kapellskäri vahelisele liinile täiendava laeva perioodiks 7. juuni – 31. august 2020. Sarnaselt Regal Starile veab ka Isabelle peamiselt kaupa, kuid pardale on lubatud ka sõidukiga reisijad, kellel on Eesti ja Rootsi vahel vaja reisida mõnel muul põhjusel kui turism.

Alates esmaspäevast on Isabelle iganädalane sõidugraafik järgmine (väljumised kohaliku aja järgi):

Esmaspäeviti: 21.00 Kapellskär-Paldiski

Teisipäeviti: 21.00 Paldiski-Kapellskär

Kolmapäeviti: 21.00 Kapellskär – Paldiski

Neljapäeviti: 21.00 Paldiski-Kapellskär

Reedeti: 21.00 Kapellskär-Paldiski

Laupäeviti: Väljumisi pole

Pühapäeviti: 18.00 Paldiski-Kapellskär

Pileteid Isabelle väljumistele saab osta Tallinki veebilehelt www.tallink.ee alates 1. juunist.

Tallinki laev Regal Star jätkab samuti Paldiski-Kapellskäri liinil opereerimist tavapärase graafiku alusel.

 

NB! Reisijatele tuletatakse meelde, et Eestisse saabumisel tuleb Rootsist saabuvatel reisijatel endiselt järgida kahenädalast karantiinireeglit ning pardale ei lubata haigeid ning viirussümptomitega isikuid. 

Vaata lisaks