Parvlaevade toitlustuskonkursile laekus kaheksa pakkumist

TS Laevad OÜ poolt välja kuulutatud konkursile toitlustusteenuse pakkumiseks neljal uuel parvlaeval laekus tähtajaks kaheksa pakkumist. Kaks pakkujat on saartelt, ülejäänud mandrilt. Enamus pakkujatest soovib kliente teenindada mõlemal liinil ja pakkuda terviklikku teenust laeva kõikidel teeninduspindadel. 

Sobivaim koostööpartner või partnerid valitakse välja hiljemalt märtsi keskpaigaks  ning seejärel tutvustame tema pakutud kontseptsiooni ka laiemale avalikkusele. Valiku juures on hulk kriteeriume – hinna kõrval on tähtis üldine teeninduskontseptsioon ja näiteks ka see, kuidas on plaanis kaupluses pakkuda Saaremaa ja Hiiumaa väiketootjate toodangut.

 

Oleme väga rõõmsad, et sisukaid pakkumisi laekus nii palju ning usume, et leiame endale head partnerid, kellega koos klientidele meeldivat reisikogemust pakkuda.

 

Toitlustuse konkursi kutse saatsime välja 14 ettevõttele Saaremaalt, Hiiumaalt, Läänemaalt ja Tallinnast.  Konkursile kutsusime ettevõtted vastavalt omavalitsusjuhtide ja ettevõtlusorganisatsioonide poolt tehtud ettepanekutele.  Pakkumiste esitamise  tähtaeg oli 12.veebruar 2016.

 

TS Laevad OÜ on AS-i Tallinna Sadam tütarettevõte, mis alustab parvlaevaliikluse opereerimist  Virtsu- Kuivastu ja Rohuküla- Heltermaa liinidel  alates 1. oktoobrist 2016.

Vaata lisaks