Reidi tee ehitus muudab liikluskorraldust sadamapiirkonnas

Seoses Reidi tee ehitamisega on muudetud liikluskorraldust Petrooleumi tänaval ja alates esmaspäevast, 25. märtsist muutub liikluskorraldus ka Ahtri tänava ristmikul.


Samal ajal, kui Petrooleumi tänaval avatakse lõigus Tuukri tänavast Reisisadama D-terminalini liiklusele 2+1 sõidurada, millest üks suundub sadamasse ning kaks rida sadamast välja, suletakse Uus-Sadama tänav Reidi teest kuni Tuukri tänavani. Kohalikele elanikele on tagatud juurdepääs Uus-Sadama kinnistutele Tuukri tänava kaudu. Samuti tagatakse jalakäijatele liikumisvõimalus mööda Uus-Sadama tänavat.

Torustike ja tunnelkollektori rajamiseks suletakse alates 25. märtsist osaliselt Ahtri tänav ristmik. Väljapääs sadama poolt Jõe tänavale ja parempööre Mere puiestee suunas läheb kinni, ajutiselt saab väljapääsuna kasutada Lootsi põiktänavat. Tagatud on nii parempöörde kui ka vasakpöörde võimalus Tuukri tänavale. Samuti on võimalik sadamast välja sõita Petrooleumi tn kaudu D-terminali eest. Sadamast on võimalik sõita piki Jõe tänavat Narva maanteele või Pronksi tänavale, väljudes kas Petrooleumi tn kaudu ning sõites Narva maanteele või tehes Lootsi põiktänavalt parempöörde Tuukri tänavale või ka tehes tagasipöörde pärast Ahtri ristmikku või Mere puiesteel.

Tööd Ahtri tn ristmiku piirkonnas toimuvad läbi eeloleva kevade ja suve ning toovad liikluskorralduses kaasa täiendavaid muudatusi. Eelkirjeldatud liikluskorraldus jääb kehtima maikuu lõpuni.

Palume sadamasse tulekuks ja lahkumiseks varuda tavapärasest rohkem aega ning jälgida hoolikalt liikluskorraldusvahendite nõudeid!


Vaata lisa ka: www.err.ee/922532/reidi-tee-ehitus-muudab-esmaspaevast-liiklust-sadama-ja-russalka-juures


Foto: Tallinn.ee

Vaata lisaks