Reisime vastutustundlikult

Vaatamata koroonaviiruse jätkuvale levikule on võimalik reisida ning sellest rõõmu tunda. Kruiisisihtkohti on hetkel küll vähem, kuid jätkuvalt saab Tallinna Vanasadamast reisida Helsingisse ja Tallinki laeva Baltic Queen pardal üle päeva Stockholmi.

Viking Line korraldab 17. septembri väljumisega ühe erikruiisi Ahvenamaale, Marienhamni.

Sügis on Ahvenamaal kauneim aeg. 17–19.09 tähistatakse seal traditsiooniliselt Skördefesti ehk lõikuspidu, mis on eestlastele tuntud ka kui Avatud talude päev. See on kohalik kõrghetk, Ahvenamaa toidukultuuri mootor ja tuksuv süda.

Enne reisile minekut tutvu kindlasti covid-19 viiruse levikust tingitud piirangutega reisimisel, sihtriigis ja ka reeglitega mida jälgida koju tagasi saabudes.

Kokkuvõtvalt on need ära toodud meie kodulehel: https://www.ts.ee/covid-19-info-reisijale/

Alates 26. augustist on reisiterminalides maski kandmine jälle kohustuslik.

Kuigi reisimine on hetkel veidi keerulisem varasemast, saab seda vastutustundlikult kenasti korraldada ja sellest rõõmu tunda.

Eriti mugav on kui oled vaktsineeritud – Soome ja Rootsi reisimisel piisab kui näitad piiril või laeva sisenedes koroonatõendit ning kannad reisides maski.

Sul ei ole vaja arvestada lisakuluga testimisel, samuti ei pea pärast reisi jääma eneseisolatsiooni.

Tallinna Sadam kannab märgist „Siin on turvaline / Covid-19 safe“.

 

Kui sul hetkel reisiplaanid puuduvad, kutsume sind uuele kruiisipromenaadile tõeliselt suuri kruiisilaevu vaatama.

Vaata meie veebilehelt kruiisilaevade külastuste graafikut ja planeeri oma jalutuskäik just nendele päevadele: https://www.ts.ee/kruiisid/

Kruiisipromenaad on avatud kella 6st hommikul kella 1ni öösel.

 

Vastutustundlikku reisimist!

Vaata lisaks