Sadama doonoripäeva külastas 42 inimest

Koostöös Põhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskusega toimus 6. märtsil Vanasadama Jahisadamas Tallinna Sadama ning Viking Line’i ühiselt korraldatud doonoripäev. Sadama doonoripäeva külastas 42 inimest, kellest 35 sobisid verd loovutama. Esmaseid vereloovutajaid oli kokku kaheksa. Võrreldes möödunud aastaga oli tänavu doonoreid 17 inimest ehk 49 protsenti rohkem.

 

Verekeskus jäi sadama doonoripäevaga rahule. „Kiitused Tallinna Sadamale ja Viking Line’ile, doonoripäev õnnestus väga kenasti . Efektiivse sõidu põhinorm – 40 huvilist, oli ideaalselt täidetud,“ kommenteeris Põhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskuse esindaja Regina Kaasik. 

 

Doonoritest 15 inimest olid ASi Tallinna Sadam töötajad ning 5 Viking Line’ist. Enamik teistest esindasid Vanasadamas töötavaid inimesi ettevõtetest Tallink, Eckeröline ja Aldar. Doonorite seas oli ka inimesi Vanasadamast kaugemalt.

 

Sadama doonoripäev, millega tehti sadama töötajatele, koostööpartneritele ning ka kõigile teistele soovijatele vereloovutuse näol heateo tegemine töökoha juures lihtsaks ja mugavaks, toimus tänavu teist aastat järjest.

Vaata lisaks