Tallinna Sadam korraldas Juhi Päeva sadamas

Kas juhid teie ettevõttes teavad, milliseid tööülesandeid kolleegid erinevates osakondades igapäevaselt täidavad? Üldine arusaam kindlasti on, kuid detailsemat pilti on oma töö kõrvalt tihti keeruline kokku panna.

Tallinna Sadam soovis seda muuta ning nii toimus ettevõttes esmakordselt Juhi Päev, mille jooksul osalesid Tallinna Sadama juhatuse liikmed, osakonnajuhatajad ja teised valdkonnajuhid Tallinna Sadama teiste valdkondade ametiesindajate töös. Näiteks proovis Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm Muuga sadama kaimadruse ametit ning juhatuse liige/ finantsjuht Marko Raid tutvus sotsiaalmeedias turundamise põhitõdedega turundusosakonnas. Kõige populaarsemad ametid, mille töös mitu juhti osalesid, olid Vanasadama reisiterminali administraator, Muuga sadama sadamakorraldaja, IT-osakonna Helpdeski töötaja ja keskkonnajuhtimise peaspetsialist.

 

Päev oli kõikide osalejate jaoks väga põnev ja kasulik. Ettevõtte võtmeisikud said kasulikku infot nii oma töö jaoks kui ka palju parema ülevaate teiste tööde ja funktsioonide kohta Tallinna Sadamas. Tulevikus on plaan sarnane päev uuesti korraldada ning anda rohkematele töötajatele võimalus osalemiseks ja silmaringi avardamiseks.

 

Soovitame sarnase päeva korraldamist ka teistele ettevõtetele!

 

Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm proovimas Muuga sadama kaimadruse tööd

Rohkem fotosid SIIN

Vaata lisaks