Tallinna Sadam kutsub Merepäevadele: täna kruiisialal toimuva avakontserdi peaesineja on Metsatöll

Tallinna Sadam kutsub kõiki tänasest pühapäevani külastama Tallinna Merepäevi, et osa saada tihedast kontsertide, meretegevuste ning töötubade programmist. Täna Tallinna Vanasadamas toimuvatest tegevustest tasub kindlasti osaleda kell 20 algaval avakontserdil ning vaadata Vanasadamasse seilavat uhket mereparaadi. Lisaks pakub Tallinna Sadam Merepäevadel nii reedel kui laupäeval võimalust kogeda virtuaalreaalsust.  

 

Tänane mereparaad saab alguse Pirita jahisadamas kell 19.00, mil Vanasadama poole asub teele ligi 80 veesõidukit. Mereparaadis liiguvad laevad kolonnides, juhtlaevaks on kaunis rootslanna Vega, paraadi saadab Eesti enda teenekas jäälõhkuja Tarmo. Pirita muulilt läkitab paraadi teele Tallinna Tuletõrjeühingu puhkpilliorkester Pritsu Brass. Paraadi on võimalik jälgida Pirita promenaadilt, Vanasadama kruiisialalt ja Linnahalli juurest.

 

Pärast mereparaadi oodatakse kõiki Tallinna Merepäevade külastajaid avakontserdile Vanasadama kruiisialale, kus tulevad lavale Metsatöll, Siiri Sisask, Meelis Hainsoo, Üle-eestiline Noorte Sümfooniaorkester, dirigeerib Jüri-Ruut Kangur. Oma meresõiduki olemasolul on võimalik avakontserti vaadata merelt.

 

Tallinna Sadam kutsub kõiki nii reedel kui laupäeval tasuta kogema virtuaalreaalsust. Samsungi nutitelefonide ning spetsiaalsete prillidega saab minna surfama, sukelduma, sõita jäälõhkuja pardal või laskuda Kelly Sildaru X Games võidumäest.
Põneva kogemuse osaliseks saab saada Vanasadama Jahisadama esisel alal reedel kell 14.00-19.00 ja laupäeval kell 11.00-19.00.

 

Terve festivali jooksul tasub Vanasadamas uudistada kaubandus- ja gurmeetänavatel ning lustida lastealal. Samuti on võimalik võtta Tallinki meretakso ning sõita Lennusadamasse ja Piritale.

 

Tallinna Merepäevad 2016 toimuvad 15.-17. juulini kokku neljas sadamas: Vanasadam, Lennusadam, Pirita jahisadam ja Noblessneri sadam. Eesti suurima mere- ja perepeo korraldajad on Tallinna linn, Tallinna Sadam, Eesti Ajalooliste Laevade Selts, Tallinna Kultuuriamet ja Eesti Meremuuseum. Tänavuste merepäevade suurtoetajad on Balbiino, Saku, Renault, Postimees, infotelefon 16366, Tallink ja Lavazza.

Vaata lisaks