Tallinna Sadam osales koos Eesti logistikaettevõtetega rahvusvahelisel messil TransRussia 2017

18.-20. aprillil Moskvas Crocus Expo messikeskuses toimunud rahvusvahelisel logistikamessil oli  Eesti rahvusstendil Tallinna Sadama kõrval  esindatud Eesti Logistikaklastri liikmed Eesti Raudtee, EVR Cargo, Sillamäe Sadam ning Contimer. Lisaks olid Eesti rahvusstendil esindatud Transiidikeskus, Intopex Forwarding, Tallship, Narva Logistics ja Steel Express. 

Ettevõtete eesmärk TransRussia messil oli kohtuda ja suhteid arendada olemasolevate klientidega ning leida vaatamata keerulisele majanduslikule olukorrale uusi potentsiaalseid kaubavoogusid. Iga-aastasele üritusele tulid kokku Venemaa, SRÜ-riikide ja Baltimaade transpordisektori esindajad alates sadamatest, raudteest ja ekspedeerijatest kuni transpordisektori IT-ettevõtete ja kauba käitlemisseadete tootjateni.

TransRussia messile tegid visiidi ka Eesti parlamendiliikmed. Tallinna Sadama kommertsjuhi ja juhatuse liikme Margus Vihmani meelest andis Eesti parlamendisaadikute ja asekantsleri visiit Moskvasse võimaluse rõhutada Venemaal kohapeal, et Eesti ettevõtjate taga seisab ka riik ja toetab ning abistab probleemide lahendamisel.

Eesti rahvusstendi slogan "Estonia – Your Logistical Choice" tõstis esile Eesti ärikeskkonna logistika ja loogilisuse kombinatsiooni. Selle kontseptsiooni ja visuaaliga võitis Eesti rahvusstend TransRussial parima rahvusliku stendi auhinna.

Käesoleval aastal osutas sarnaselt varasemale Eesti rahvusstendile rahalist toetust Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus  (EAS) Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Vaata lisaks