Tallinna Sadam pälvis Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi kuldmärgise

🥇Tallinna Sadam pälvis Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi kuldmärgise! Pidulikul galal võttis auhinna vastu Tallinna Sadama turundus- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja Sirle Arro.

Osalesime Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi korraldatud vastutustundliku ettevõtluse indeksi küsimustikus, et taaskord saada väline hinnang ettevõtte sotsiaalselt vastutustundlikele ja jätkusuutlikele tegevustele.

Tallinna Sadam sai kõrgema hinnangu valitsemise kategoorias ( G), mis näitab tugevat süsteemsust juhtimises:  ettevõtte kestliku arengu strateegia on seotud ettevõtte üldstrateegiaga ja ÜRO kestliku arengu eesmärkidega. Sadam osaleb aktiivselt ühiskondlikes koostööorganisatsioonides,  olemas on põhimõtted ka klientide ja koostööpartneritega koostöös vastutustundliku ettevõtluse eesmärkide saavutamiseks. Kategoorias ühiskond ja sotsiaalne keskkond (S) tunnustati sadama koostööd kohaliku kogukonnaga ning atraktiivse avaliku ruumi kujundamist. Lisaks kiideti töötajate koolitamist ning panustamist nende tervisesse ja ohutusse. Tarnijate valikul nõuab ettevõte partneritelt kestlike põhimõtete järgimist, aga soovitati teostada ka regulaarset järelevalvet.

Kategoorias kliima ja keskkond (E) kiideti, et sadamal on ülevaade ettevõtte tegevusest tulenevatest emissioonidest ning tegevusplaan ja konkreetsed eesmärgid oma keskkonnaalase jalajälje vähendamiseks.

Tallinna Sadama kestliku arengu strateegiaga saab tutvuda SIIN.

VEF indeksi kuldmärgise pälvis ka meie tütarettevõte TS Laevad.

 

 

Vaata lisaks