Tallinna Sadam TransRussia messil

27. aprillist kuni 30. aprillini toimus Moskvas 15. rahvusvaheline transpordi- ja logistikamess ning konverents “TransRussia 2010”. Messil olid esindatud ligi 500 logistikavaldkonna ettevõtet: kaubavedajad, ekspediitorid, raudtee operaatorid, sadamad, terminalid, tolli brokerid jne kokku 33 riigist, sh Eesti, Läti, Leedu, Belgia ja Saksamaa olid esindatud rahvusstendiga.

Tänavu korraldas Eesti rahvusstendi väljapaneku Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS). Koos Tallinna Sadama ja Eesti Raudteega tegid ühisstendil tööd ning jagasid oma reklaammaterjale meie ühised koostööpartnerid Transiidikeskus, MannLines, CF&S Estonia, Spacecom, Muuga CT, Esteve ja ka teised Eesti logistikaettevõtted. Eesti rahvusstendi väliselt olid messil esindatud Sillamäe sadam ja Bekkeri Sadam. Huvi Eesti rahvusstendi vastu oli traditsiooniliselt väga kõrge.

Messi raames korraldasid Tallinna Sadam ja Eesti Raudtee  vastuvõtu messile ja konverentsile kogunenud koostööpartneritele Eestist, Venemaalt, Soomest, Ukrainast ja teistest riikidest.

Messi korraldajate poolt pälvis Tallinna Sadam eriauhinna „For Loyalty“ – Tallinna Sadamale oli see juba 14. kord messil osaleda. Tallinna Sadam koostöös Eesti Raudteega pakuvad kaubaomanikele võimalust vedada kaupu läbi Eesti, rajada sadamasse oma kaupade jaotuskeskusi või tehaseid kaupadele lisaväärtuse andmiseks. Osavõtt Venemaa suurimast transpordi messist TransRussia pakub meile võimalust seda sõnumit tutvustada.

Vaata lisaks