Tallinna Sadama IPO pälvis East Capitali parima IPO auhinna

East Capital, arenevatel ja frontier-turgudel tegutsev varahaldusettevõte, premeeris Tallinna Sadamat aasta parima IPO auhinnaga. East Capital Awards tunnustab juba 15ndat aastat järjest oma portfelli kuuluvaid väljapaistvamaid ja inspireerivamaid ettevõtteid, kes on saavutanud muljetavaldavaid tulemusi. 

Auhinda üle andnud East Capitali portfelli nõustaja Eglé Fredrikssoni sõnul hindasid nad Tallinna Sadama professionaalset IPO läbiviimist ning kõrgel tasemel ettevõtte juhtimiskultuuri, mis viisid suurepärase tulemuseni. „East Capital osales aktsiate märkimisel ja Tallinna Sadam on jätkuvalt meie portfellis kui kõrge kvaliteediga vara. Ida-Euroopa turgudel on viimased aastad olnud üsna keerulised ja Tallinna Sadama IPO edulugu on sellevõrra erakordsem sündmus. Oleme investeeringuga väga rahul, kuna Tallinna Sadam on ka peale IPOt näidanud silmapaistvaid tulemusi,“ märkis Fredriksson.

 

Tallinna Sadama juhatuse esimehe Valdo Kalmu sõnul hindab ettevõte saadud tunnustust väga kõrgelt. „East Capitali tunnustuse teeb eriliseks see, et see tuleb meie aktsionärilt. Positsioneerides ennast börsil dividendiaktsiana, on meie eesmärgiks stabiilsed majandustulemused ja läbipaistev juhtimine, et täita aktsionäridele antud lubadust.“ Kalm avaldas ka lootust, et Tallinna Sadama edulugu annab julgustava tõuke järgmistele Eesti edukate ettevõtete IPOdele.

 

Lisaks Tallinna Sadamale kuulutati East Capitali auhinna võitjateks Samsung SDI parima kasvu kategoorias, GEM aasta avastuse kategoorias ja Alrosa parima ühingujuhtimise kategoorias.

 

Vaata lisaks