Tallinna Sadama juhatuse liikme- kommertsjuhina jätkab Margus Vihman

ASi Tallinna Sadam nõukogu otsustas 11.05.2021 pikendada juhatuse liikme-kommertsjuhi Margus Vihmani volitusi uueks 3-aastaseks ametiajaks alates eelneva ametiaja lõppemisest ehk perioodiks 01.11.2021-31.10.2024.

Tallinna Sadama nõukogu esimees Aare Tark tunnustas nii Margus Vihmani kui teisi juhatuse liikmeid. „Hoolimata koroonakriisist on Tallinna Sadam saanud väga hästi hakkama ning teeninud kasumit ja suudab oma aktsionäridele maksta lubatud dividendi. Ka kliendisuhted on Marguse eestvedamisel hästi hoitud ja arendatud ning märkimist väärib eelmisel aastal saavutatud viimase viie aasta suurim sadamaid läbinud kaubamaht. Nõukogu liikmed toetasid üksmeelselt Marguse jätkamist juhatuses.“

Margus Vihman on Tallinna Sadama juhatuse liige alates 2016. aastast. Vihman vastutab ettevõttes kommertstegevuste ehk kliendisuhete ja müügitegevuse eest. Varasemalt on ta olnud müügidirektor ettevõttes Krimelte OÜ, regiooni müügidirektor ehitusettevõttes Ruukki ja allorganisatsiooni tegevjuht ehituskeemia ettevõttes Henkel Makroflex. Margus Vihmanil on Estonian Business Schooli magistrikraad rahvusvahelise ärijuhtimise erialal.

Margus Vihmanile kuulub 10 000 Tallinna Sadama aktsiat.

Tallinna Sadama juhatus on kolmeliikmeline ja sinna kuuluvad lisaks Margus Vihmanile, juhatuse esimees Valdo Kalm ja juhatuse liige-finantsjuht Marko Raid.

Vaata lisaks