Tallinna Sadama juhatusse valiti Marko Raid ja Carri Ginter

Täna kogunenud ASi Tallinna Sadama nõukogu rahuldas ettevõtte seniste juhatuse liikmete Allan Kiili ja Ain Kaljuranna tagasiastumisavaldused ning määras juhatuse ajutisteks liikmeteks senise finantsjuhi Marko Raidi ning advokaadi ja Tartu Ülikooli õppejõu Carri Ginteri.

“Tänaste otsustega on Tallinna Sadama jätkusuutlik ja läbipaistev juhtimine tagatud. Advokaat Carri Ginteri tegevuse põhifookus juhatuses saab olema igakülgse koostöö tagamine uurimisorganitega ning ettevõtte siseste protsesside hindamine ja vajadusel ümberkorraldamine,” märkis ASi Tallinna Sadam nõukogu esimees Remo Holsmer.

“Marko Raidi kui senise finantsjuhi ja Tallinna Sadamas pikaaegset töökogemust omava töötaja eesmärk on ettevõtte igapäevane juhtimine,” tähendas Holsmer.

“Lähiajal kuulutame välja ka avaliku konkursi ettevõte uute juhtide leidmiseks ning laseme korraldada julgeolekukontrolli. Lisaks ettevõtte juhatusele plaanime muutused läbi viia ka ettevõtte nõukogu koosseisus ja töö korralduses,” sõnas Holsmer.

Marko Raid (39 a.) on töötanud Tallinna Sadamas alates 1997. aastast ning viimased üheksa aastat täitnud ettevõtte finantsjuhi ülesandeid. Carri Ginter (37 a.) on Soraineni advokaadibüroo partner ning Tartu Ülikooli õppejõud.


Lisainfo: Sirle Arro, ASi Tallinna Sadam turundus- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja, tel 5130979

Vaata lisaks