Tallinna Sadama peakontoris avati siseterviserada „Sadam sammub“

Tallinna Sadama peakontoris avati siseterviserada „Sadam sammub“, mille pikkuseks on 250 m. Sadama rada on juba 29. siseterviserada Eestis.

Eesti Terviserajad eestvedaja Alo Lõokese sõnul motiveerib siseterviserada töötajaid rohkem liikuma: „Terviserada võib läbida igal sobilikul hetkel. Näiteks kui planeeritud koosolek lõppeb 10 minutit varem, on hea see 10 minutit rajal veeta ning järgmisteks tööülesanneteks energiat saada.“

 

Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm avas „Sadam sammub“ terviseraja piduliku lindi läbilõikamisega ning kutsus kõiki sadama töötajaid üles rada läbima.

 

„Sadam sammub“ siseterviseraja sildid on inspiratsiooni saanud merevaldkonnast. Nii leiab rajalt tasakaaluharjutuste ruumi „ Väldi kreeni“, male mängimise ruumi „Nutikas admirali tund“ ning treeningruumi „Ahter uhkeks“. Läbitud vahemaa kohta annavad märku meeleolukad sildid: 114 m juures hakkab vahemaa võtma vägilase mõõtu, kuna parvlaevad Leiger, Tõll, Tiiu ja Piret on just nii pikad ning näiteks 212 m juures ütleb rajasilt läbijale kiidusõnad „Oled mega, sest just nii pikk on Tallinki uus laev Megastar.“

 

Töötajate motiveerimiseks tehti terviseraja kohta ka video, kus Tallinna Sadama maskott Hüljes Ülo ette näitab, kuidas rada läbima peab. Vaata lustakat videot siit: 

Vaata lisaks