Tallinna Sadama uueks IT-juhiks saab Priit Koppel

Alates 1. juulist asub Tallinna Sadama IT-juhina ametisse Priit Koppel. Koppelil on pikaajaline kogemus IT operatsioonide, arenduse ja küberturvalisuse valdkonnas nii Eesti ettevõtetes kui ka suurkorporatsioonides. Enne Tallinna Sadamaga liitumist töötas ta Ericssonis Tallinna ja Balti riikide IT-juhina.

Varasemalt on ta töötanud rahvusvahelise tarkvaraarendaja Playtech tuumikteenuste osakonna juhina, kuulunud IT haldusettevõtte Crescom juhatusse ja töötanud Viru hotelli IT juhina. Koppel on ka üks ärikinnisvara juhtimise tarkvaraettevõtte Moderan Solutions asutajatest.

Priit Koppel on õppinud Tartu Ülikoolis ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimise magistriõppes ja läbinud mitmeid infotehnoloogia-alaseid täiendõppeprogramme, omades vastavaid sertifikaate.

Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm sõnas Priit Koppeli kandidatuuri kohta: “Priit Koppeli mitmekülgne kogemus ja kaasaegsed teadmised on meie ettevõttele suureks väärtuseks. Tallinna Sadama visiooniks on olla Läänemere uuendusmeelseim sadam.

Oleme muutumas üha enam arendusettevõtteks, mis eeldab kõige kaasaegsema tehnoloogia kasutamist ja ambitsioonikate tulevikuvisioonide elluviimist. Usume, et Priit Koppel on suurepärane kolleeg, kes aitab meil infotehnoloogilisi uuendusi rakendada ettevõtte erinevates valdkondades.”

Priit Koppelit motiveeris Tallinna Sadama IT-juhi ametikohale kandideerima ettevõtte avatus tehnoloogilistele uuendustele, mitmekülgsed ärivaldkonnad ja võimalus rakendada oma pikaajalisi kogemusi tehnoloogia valdkonnas Läänemere regiooni juhtiva sadama arengusse.

«Mul on hea meel asuda vedama piirkonna ühe suurima kauba- ja reisisadamate kontserni IT valdkonda. Koostöös juhtkonna ja oma meeskonnaga soovin panustada ettevõtte konkurentsivõime tõstmisse läbi nutikate lahenduste ja äriprotsesside digitaliseerimise.»

IT-juht kuulub Tallinna Sadama juhtkonda ja IT-valdkond allub otse juhatuse esimehele.

Vaata lisaks