Tallinna Sadama uus investorsuhete juht on Angelika Annus

Alates 5. juunist alustab Tallinna Sadama investorsuhete juhina Angelika Annus. Annusel on ulatuslik kogemus börsiettevõttest Pro Kapital Grupp AS, kus ta töötas kuni eelmise aasta lõpuni mitmetel finantsvaldkonna ametikohtadel, viimati  finantsjuhina, vastutades muuhulgas  investorsuhete arendamise ja börsiaruandluse eest.

Enne Tallinna Sadamaga liitumist osutas Annus nõustamisteenuseid osaühingu Ramaris kaudu.

Tallinna Sadama juhatuse liikme – finantsjuhi Andrus Aidi sõnul toob Angelika Annus ettevõttesse tugeva finantsalase tausta ja kogemuse investorsuhete juhtimisel. „Angelika teadmised ja kogemused ning avatud meel ja hea suhtlemisoskus aitavad meid hästi ette valmistada Tallinna Sadama täiendava osaluse börsile viimist ning täiendavad hästi meie finantsosakonna meeskonda investorsuhete arendamisel ja samuti parimate finantseerimisvõimaluste leidmisel,” märkis Ait.

Angelika Annust motiveeris Tallinna Sadamasse kandideerima ettevõtte tugev finantspositsioon ning mitmekülgsed ärivaldkonnad. „Tallinna Sadam on arenev ettevõte, mis kasutab nutikaid lahendusi ja muudab kasvades oma tegevust kestlikumaks. Soovin anda oma panuse ettevõttesse ning olen põnevil võimaluse eest õppida ja ennast proovile panna uutes ärivaldkondades.“

Annusel on bakalaureusekraad Estonian Business Schoolist majanduse ja rahvusvahelise ärijuhtimise alal. Angelika Annus ei oma Tallinna Sadama aktsiaid.

Vaata lisaks