Tallinna Vanasadama endise C terminali I korruse vabadesse ruumidesse tuleb SADAMA TURG

Septembri alguses sõlmiti peale pikki läbirääkimisi rendileping OÜ-ga Sadama Turg, et vabaks jäänud ruumid võtta uut moodi kasutusele – luua sadamasse valdavalt Eesti päritolu toodangut pakkuma hakkav turg.

Projekti lisaväärtus turu enda olemasolu näol on kindlasti see, et tegemist saab olema taaskord ühe sammuga lähemale avada sadamaruumi linnarahvale ja külalistele ning luua sadama ümber meeldivat keskkonda inimestele aja veetmiseks.

Turule tulevad kauplema lihunikud, kalamees, pagar ja meier, nende kõrval leiavad koha puu- ja köögiviljamüüjad, mesinikud ja maiusemüüjad. Turu operaatori sooviks on, et Sadama turu klient leiaks turu mitmekesisest valikust nii igapäevase toiduse kui ka pidulikumad  palad. Oma koht on kaunil käsitööl ja kodumaisel tarbekaubal. Sadama turg tegutseb aastaringselt 7 päeva nädalas. Turul toimetab ka oma söögikoht, mis kogu turul pakutava värske tooraine roogadeks vormistab.

Läbirääkimised käivad veel meresõitjate varustuse müüjatega ning oma koha leiavad ka meresõitjatele külmakaitseks kangema kraami pakkujad.
Praeguste plaanide kohaselt on avamine plaanis käesoleva aasta novembris-detsembris.

Vaata ka: www.sadamaturg.ee

Vaata lisaks