Täna saabub Vanasadamasse esimene spetsiaalselt hiina turistidele organiseeritud kruiisilaev

15. juunil kell 11.00 saabub Tallinna Vanasadamasse esmakordselt spetsiaalselt hiina turistidele organiseeritud kruiisilaev. MSC Orchestra toob Tallinnaga tutvuma 1683 hiina kruiisituristi. 

Hiina kruiisituristidele Tallinna külastust organiseeriva turismifirma Estonian Holidays sõnul viiakse turistid ekskursioonidele vanalinna ning Kadrioru ja Pirita piirkonda. Programme koostades on arvestatud Hiina-poolsete korraldajate põhilise nõudega, et kõik ekskursioone läbiviivad giidid kõneleksid hiina keelt ning tõlget ei kasutataks. Tänu hooaja alguses EASi Turismiarenduskeskuse ja MTÜ Expoturismi poolt korraldatud hiinakeelsete giidide koolitusele ollakse keelenõude täitmiseks valmis.

 

Estonian Holidays pakub soovijatele ka VIP-programmi, mis tähendab, et Tallinna külastus pannakse kokku turistide personaalsete eelistuste põhjal – ekskursioonidele saab minna endale meeldival ajal ning mugava ja moodsa minibussiga. VIP-programm hõlmab ka einestamist hinnatud Eesti restoranides, nagu Tchaikovsky, Art Priori, Mekk, Noa, Leib Resto & Aed, Scheeli ja D.O.M.

 

Hiina turistidega kruiisilaev MSC Orchestra tuleb Tallinnasse Peterburist ning suundub edasi Warnemündesse. Tallinna Vanasadamas viibib laev kaheksa tundi.

 

Lisaks kruiisilaevale MSC Orchestra peatuvad 15. juunil Vanasadamas ka kruiisilaevad Celebrity Silhouette, Saga Sapphire ja Aidabella. Kokku külastab päeva jooksul Tallinna 7188 kruiisituristi.

Vaata lisaks