Teeme Ära talgupäeval muudeti kruiisiala veelgi rohelisemaks

Tallinna Sadam jätkas iga-aastast traditsiooni ning osales taas Teeme Ära talgupäeval. Sellel aastal istutasid talgulised Vanasadama kruiisialale lilli muutes sellega sadama ala atraktiivsemaks ning Tallinna veelgi rohelisemaks.

Tallinna Sadama turundus-ja kommunikatsiooniosakonna juhataja Sirle Arro sõnul oli talgupäeva eesmärgiks ühine keskkonnasõbralik tegevus, millega muudeti kruiisiala kruiisituristide jaoks atraktiivsemaks. “Üheskoos kolleegidega ja vabatahtlike talgulistega Kaitseväe peastaabi rahvusvahelisest osakonnast rajasime Vanasadama kruiisialale suure lillepeenra, et Eestisse saabuvatele kruiisituristidele rohelust ja silmailu pakkuda ning Eesti väravat atraktiivsemaks muuta. Tallinn on Euroopa üks rohelisemaid linnu ning meie soov on, et see nii ka püsiks.”

“Lillede istutamine on väike jõukohane heategu igaühe jaoks ning taimede abil ei muutu mitte ainult ümbruskond kaunimaks, vaid see omab positiivset mõju looduskeskkonnale,” lisas Arro.

Üle-eestiline Teeme Ära talgupäev toimus 4. mail. Talgupäeva raames korraldati kokku 2051 talgut, millest võttis osa vähemalt 44 046 inimest ehk 3,3% eestimaalastest.


Vaata pildigaleriid >>

Vaata lisaks