TS Laevad juhatuse liige Mart Loik valiti Eesti Laevaomanike Liidu juhatusse

Neljapäeval, 9. veebruaril toimunud Eesti Laevaomanike Liidu üldkoosolekul  astus Tallinna Sadama tütarettevõte TS Laevad OÜ Eesti Laevaomanike Liidu liikmeks ning TS Laevad juhatuse liige Mart Loik valiti liidu kolmeliikmelisse juhatusse.  Mart Loigu kõrval valiti juhatuse liikmeks ja ühtlasi  liidu presidendiks Kalev Järvelill Tallinkist ning kolmandaks juhatuse liikmeks Inno Borodenko Viking Line-st.

Eesti Laevaomanike Liit on laevaomanikke ühendav erialaliit, mille tegevus on suunatud eelkõige Eesti laevanduse konkurentsivõime tagamisele. Laevaomanike liit  on  surverühmaks ja abiks laevandusalaste seaduste loomisel ning nende korrastamisel tulenevalt  Eesti vajadustest, aga  ka kooskõlastamisel rahvusvaheliste organisatsioonide ning Euroopa Liidu seaduste ja normatiividega.

Eesti Laevaomanike Liitu kuulub hetkel   12 ettevõtet, kellest enamus on reisilaevafirmad. Lisaks TS Laevadele kuulub liitu ka Tallinna Sadama teine tütarettevõte TS Shipping.  Eesti Laevaomanike Liit  on 2004. aastast  Euroopa Laevaomanike Liidu liige. 

Vaata lisaks