TS Laevad kuulutas välja täiendava konkursi parvlaevadele võtmeisikute leidmiseks

TS Laevad OÜ kuulutas välja konkursi uutele parvlaevadele kaptenite ja vanemmehaanikute leidmiseks.

TS Laevad  juhatuse esimehe Kaido Padari  sõnul on TS Laevad eesmärgiks hoida võimalikult avatud joont ettevõtte juhtimises ning äriprotsesside käivitamisel. „Käesoleva aasta suvel läbiviidud konkursiga oleme saanud juba märkimisväärse koguse avaldusi tublidelt meremeestelt. Samas soovime anda täiendava võimaluse neile inimestele, kes tookord meie konkursi kuulutusi ei märganud või  olid veel kahtlevad oma otsustes,“ selgitas Padar.

 

Sobilikelt kandidaatidelt oodatakse ametikohale vastavat haridust, varasemat töökogemust asimuut käitursüsteemiga laeval ning eesti ja inglise keele oskust. Täiendav info nõuetest ametikohtade kaupa on  kättesaadaval www.ts.ee/toopakkumised.

 

Kandideerimiseks palume saata sooviavaldus palgasooviga ning varasema teenistuskäigu kirjeldus koos kvalifikatsioonitunnistusega hiljemalt 18. jaanuariks 2016 e-postile [email protected] .

 

„Pakume omalt poolt väga head töökeskkonda uutel laevadel, meeskonnatunnet ja konkurentsivõimelist palka,“ lisas Padar.

 

Kõigi konkursil osalejate konfidentsiaalsus tagatakse.

 

Ülejäänud laevapere liikmete otsinguga jätkab TS Laevad 2016.aasta esimeses pooles.

 


TS Laevad OÜ on ASi Tallinna Sadam kontserni kuuluv ettevõte, mis alustab 1.oktoobrist 2016.a. Kuivastu-Virtsu ja Heltermaa-Rohuküla parvlaevaliinidel opereerimist nelja uue laevaga. Parvlaevaliikluse käivitumisel on ettevõtte prognoositav töötajate arv sõltuvalt hooajast ca 100 inimest ja prognoositav aastakäive kuni 30 miljonit eurot.

Vaata lisaks