TS Laevad nõukogu kuulutas välja konkursi juhatuse esimehe leidmiseks

TS Laevad OÜ nõukogu kuulutas välja konkursi juhatuse esimehe leidmiseks, kelle esmaseks ülesandeks on äritegevust alustava organisatsiooni ning Eesti riigi jaoks strateegiliselt olulise Eesti suursaarte ja mandri vahelise parvlaevaliiklusega alustamiseks vajalike protsesside käivitamine ja juhtimine. Samuti parvlaevaühendusega seotud äristrateegia ja -protsesside arendamine ja elluviimine ning ettevõtte üldjuhtimine.

TS Laevad nõukogu liikme Marko Raidi sõnul eeldatakse sobilikult kandidaadilt vastavat kõrgharidust, varasemat töökogemust sarnase suurusega projektide juhtimisel ja algatamisel ning võimet panna kokku ja juhtida meeskondi.

 

„Kandideerijatelt eeldame ka algatus- ja organiseerimisvõimet, strateegilist mõtlemist, võimet suhelda erinevatel tasanditel ning eesti ja inglise keele valdamist. Kasuks tuleb vene keele oskus ning varasem kokkupuude transpordi- ja logistikavaldkonnaga, eelistatult reisijate mereveo ja veetranspordivahenditega,“ lisas Raid.

 

Konkursi viib läbi ja sobivate kandidaatidega võtab ühendust personaliotsingufirma Amrop/Executive Search Baltics OÜ. Kandideerimiseks palume saata sooviavaldus ja elulookirjeldus (CV) märgusõnaga „TS Laevad juhatuse esimees“ aadressile [email protected] hiljemalt 05.10.2015. Lisainfot annab Ott Karolin telefonil 6408700.

 

Kõigi konkursil osalejate konfidentsiaalsus tagatakse.

 

TS Laevad OÜ on ASi Tallinna Sadam 100% omanduses olev ettevõte, mille eesmärgiks on parvlaevaliikluse alustamine ning korraldamine Eesti suursaarte (Saaremaa, Hiiumaa) ja mandri vahel alates 1. oktoobrist 2016. Parvlaevaliikluse käivitumisel on ettevõtte prognoositav töötajate arv sõltuvalt hooajast ca 100 inimest ja prognoositav aastakäive kuni 30 miljonit eurot.

Vaata lisaks