TS Laevad osales Saaremaa töömessil

Oktoobrist Eesti suursaarte ja mandri vahelist parvlaevaliiklust korraldama hakkav TS Laevad OÜ osales eile Kuressaare kultuurikeskuses toimunud Saaremaa töömessil. Tulevase koostööpartneri ja tööandjana tutvustati ettevõtet ja selle värbamisprotsesse ning anti ülevaade uutest parvlaevadest.

TS Laevad personalijuhi Violeta Anstali sõnul sooviti messil lisaks ettevõtte tutvustamisele leida kokkupuutepunkte Saaremaa õppeasutustega, et hakata välja töötama kohalikele mereharidusvaldkonna õpilastele praktika pakkumise võimalusi. „Näiteks on meil soov saada madruste ja pootsmanite praktikabaasiks, sellel teeemal õnnestus ka Kuressaare täiskasvanute gümnaasiumi esindajatega arutleda.“

 

„Uute praamide meeskondade komplekteerimine on hetkel täies hoos. Märtsi keskel hakkame töövestlusi pidama kandidaatidega madruste ja pootsmanite ametikohtadele ning otsustasime seda Tallinna asemel teha Saaremaal kohapeal, kuna enamik kandideerijatest on saarlased või hiidlased. Lisaks jätkame sobilike kandidaatide otsinguid parvlaevade elektrimehaanikute ametikohtadele,“ kirjeldas Anstal.

 

TS Laevad OÜ konkursside info ilmub Eesti suurimates tööportaalides ning veebilehel www.ts.ee/toopakkumised. Küsimuste korral palume võtta ühendust kirjutades [email protected] või helistades numbril 6318 089.

Vaata lisaks