Valmis Praamid.ee veebilehekülg

TS Laevad OÜ avas 18. augustil veebilehekülje Praamid.ee, kust näeb muuhulgas suursaarte ja mandri vaheliste parvlaevade graafikuid ning saab sõlmida ärikliendi lepinguid. Praamid.ee piletimüügisüsteem ja klienditugi alustavad tööd 1. septembril 2016.

TS Laevad OÜ müügi- ja teenusevaldkonna juhi Ele Reiljani sõnul koondab uus Praamid.ee veebileht kogu olulist infot, mis mandri ning Muhu/Saaremaa ja Hiiumaa parvlaevaliinidel sõitjaid puudutab. „Praamid.ee lehel on näha kuni aasta lõpuni kehtivad parvlaevade graafikud, samuti saab tutvuda piletite hinnainfoga ning vaadata üle kehtivad soodustused. Lisaks saab lugeda piletite ostmise ning parvlaevadele mineku juhtnööre, saada infot sadamate, sihtkohtade ning ettevõtte kohta. Põneva uuendusena saab Praamid.ee lehel edaspidi parvlaevade asukohta reaalajas jälgida,“ kirjeldas Reiljan.

„Praamid.ee lehel on ka olemas kogu oluline info äriklientidele, samuti saab uue veebilehe vahendusel sõlmida ärikliendi lepinguid. Muutmaks ettevõtetele parvlaevade operaatori vahetus lihtsamaks, kutsume ettevõtteid juba täna kliendilepinguid sõlmima. Erakliendid ei pea teenuste kasutamiseks ja soodustuse saamiseks enam lepingut sõlmima, piisab vaid kliendikonto loomisest 1. septembril avanevas piletisüsteemis,“ lisas Reiljan.

Uus suursaarte ja mandri vahelise parvlaevaliikluse piletimüügisüsteem avatakse käesoleva aasta 1. septembril, kui läheb lahti eelmüük TS Laevad OÜ parvlaevade piletitele. 1. septembrist alustab tööd ka klienditugi. Internetikeskkonnast www.praamid.ee saab alates septembrist pileteid osta nii lauaarvuti, tahvelarvuti kui ka mobiiltelefoni vahendusel.

Praamid.ee veebileht valmis koostöös AS-iga Nortal ning kvaliteedipartnerina aitas kaasa OÜ ASA Quality Services.

Vaata lisaks