Tallinna Sadam kuulutas välja uue kruiisipromenaadi restorani/kohviku üürikonkursi

Tallinna Sadam kuulutas välja avaliku kirjaliku üürikonkursi leidmaks rajatava kruiisiterminali katusepromenaadi toitlustuspinnale tegusa üürnikku, kes tuginedes oma professionaalsusele ja tugevale visioonile looks restorani/kohviku, mis aitaks maitseelamusi pakkudes kaasa kujundamaks uuest kruiisiterminalist ja jalakäijate promenaadist üks Tallinna linna visiitkaartidest ning armastatud ajaveetmise koht kohalikele elanikele ja pealinna külastajatele.

Tallinna Sadama juhatuse esimehe Valdo Kalmu sõnul on sadamal soov luua koos sadamaalal tegutsevate ettevõtetega Vanasadamast sihtkoht, kus pakutav avalik ruum on juba iseenesest väärtus. „Eesti suurima mereväravana ja esmamulje loojana on Tallinna Sadamale oluline pakkuda pealinna külastajatele parimat külastuselamust ning avada mereäärne linnakodanikele ja kõikidele  huvilistele,“ märkis Valdo Kalm.

Üüripinna suurus on kokku 521 m² ja konkursil osalemine on avatud kõikidele ettevõtetele. Esitatud pakkumusi hinnatakse kontseptsiooni, pakkuja kogemuse ja pakutud üürihinna alusel.

Pakkumuste esitamise tähtaeg on 6. jaanuaril kell 13.00. Üürikonkursi täpsemate tingimustega on võimalik tutvuda https://www.ts.ee/uue-kruiisipromenaadi-restorani-kohviku-uurikonkurss/.

Tallinna Vanasadamas asuva kruiisiterminali hoone ehitustöödega alustati 2020. aasta alguses ja hoone valmib 2021. aasta suveks.

 

Vaata lisaks